Analýza tisku - úspora nákladů - Lanier.cz

Analýza tisku - úspora nákladů

Zdá se vám, že za tisk a kopírovaní dokumentů vydáte každý měsíc nemalou finanční částku? Dokážeme snížit náklady na zpracování dokumentů ve vaší firmě až o 30%! Jak? Kombinací specializovaných metod jako je analýza současného stavu tiskového prostředí, optimalizace tiskového prostředí a aplikací SW systému SafeQ.

 

Postup při snižování nákladů na tisk

1) Analýza

Při analýze současného stavu tiskového prostředí dochází ke zmonitorování a zakreslení rozmístění stávajících reprografických zařízení, zjištění jejich vytíženosti a nákladovosti.

 

2) Aplikace SW systému SafeQ

Jako druhý krok následuje nasazení SW SafeQ, který zmapuje přesný počet výtisků na jednotlivých zařízeních, počet barevných tisků, případně pokrytí jednotlivých dokumentů tonerem, ...

 

3) Optimalizace tiskového prostředí

Závěrem je aplikovaná služba optimalizace, při níž dochází k výběru nejvhodnějších a nejefektivnějších zařízení RICOH dle nákladovosti, potřeb a využívání strojů uživateli. Také vám vyčíslíme úspory, které vám implementace navrženého řešení přinese.

 

Výhody analýzy tisku

Aplikace analýzy tisku vám zajistí zvýšení produktivity a především měřitelnou a na první pohled viditelnou finanční úsporu, které dosáhnete kombinací moderní kancelářské technologie Canon a Ricoh a efektivních firemních procesů. Spojením našich znalostí a zkušeností z této oblasti, se SW řešením SafeQ a kvalitními kancelářskými  stroji dosáhnete úspory min. 20 % oproti současným nákladům na tisk.

Chtěli byste si nechat udělat analýzu tisku i vy? Není nic jednoduššího, kontaktujte nás.