Financování zařízení - Lanier.cz

Financování zařízení

Máte zájem o kopírovací či multifunkční stroj, ale nevíte, jak ho financovat? Samozřejmě víme, že ne každý si může pořídit stroj za hotové tehdy, když ho zrovna potřebuje. Proto vám nabízíme více možností, jak nové zařízení od nás financovat. Nabízíme vám:

 přímý prodej,
 splátkový prodej,
 pronájem,
 prodej se smlouvou o dodávkách servisu a spotřebního materiálu.

Splátkový prodej

Pokud nemáte dostatek finančních prostředků na to, abyste si koupili nové zařízení ihned za hotové, můžeme vám nabídnout splátkový prodej. Jedná se o prodej se splátkovým kalendářem, ve kterém je vyčísleno minimální navýšení ceny stroje, podle délky trvání jeho splácení. Vzhledem k tomu, že do této smlouvy nevstupuje třetí subjekt, je tato varianta oboustranně výhodným řešením.

Pronájem

Pokud si chcete pořídit stroj bez počátečních jednorázových finančních nákladů, jistě oceníte pronájem zařízení. Pronájem představuje:

 poskytnutí stroje bez jakékoli akontace,
 pravidelný servis,
 případné opravy a veškeré dodávky spotřebního materiálu (možno i papíru) na dobu tří až pěti let.

Vy budete platit pouze zálohové měsíční faktury, jejichž výše bude stanovená podle počtu kopií za měsíc. Tento počet lze změnit podle okamžité situace. V případě překročení dohodnutého počtu kopií doplatíte tzv. vícekopie. Na pronajatý stroj je záruka po celou dobu jeho užívání a garantovaný servisní zásah do 8 pracovních hodin a v případě neopravitelnosti kopírky výměna za nový stroj.

Prodej se servisní a dodací smlouvou

V případě, že si chcete zařízení koupit, avšak si zároveň zajistit pravidelný a profesionální servis a dodávky spotřebního materiálu, nabízíme vám prodej se servisní a dodací smlouvou. V rámci prodeje stroje vám můžeme v případě této smlouvy nabídnout zajištění servisu a dodávek spotřebního materiálu po celou dobu jeho užívání. Smlouva je obdobná nájemní smlouvě s tím rozdílem, že stroj je vlastnictvím zákazníka.

Věříme, že si z naší nabídky financování zařízení vybere každý. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.