Servis - Lanier.cz

Servis

Zapomeňte na malé opravny a opraváře, kteří opravují kancelářské stroje někde v garáži na koleni a místo kompatibilních náhradních dílů spravují zařízení vším, co mají po ruce. Tyto doby jsou již pryč. Moderní digitální technologie vyžadují nejen specializovaní vybavení, ale především špičkové odborníky. A ty vám nabízíme my.


Které kancelářské stroje servisujeme?

Náš řádně vyškolený tým servisních techniků provádí opravy přímo u zákazníka. Zajišťujeme servis včetně dodávek spotřebního materiálu a náhradních dílů pro všechny kopírovací stroje značek CANON, RICOH, GESTETNER, LANIER, TOSHIBA, AGFA, SHARP, MINOLTA, DEVELOP, CANON, Rex-Rotary...

 

Proč zvolit náš servis?

 skladová dustupnost téměř všech náhradních dílů na námi prodané stroje
 rychlá odezva při nahlášení poruchy stroje
 v případě mimořádné opravy vám poskytneme náhradní kopírovací stroj

Jelikož je naše firma přímým zástupcem značky Canon a Ricoh pro oblast Praha, Žďár nad Sázavou, Brno, Prostějov, Šumperk a Zlín, je samozřejmé, že máme za svoji praxi vybudovaný rozsáhlý sklad náhradních dílů a spotřebního materiálu, což se velmi příznivě odráží ve schopnosti téměř okamžitě reagovat na potřeby každého zákazníka.

O naše zákazníky pečují profesionálové s dlouholetou praxí, jejichž znalosti doplňují pravidelná technická školení. Věříme, že i vy budete s naší prací spokojeni. Kontaktujte nás.